KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

What's Up - Festiwal Kultury Anglojęzycznej

 

Kontakt jest pomysłodawcą i organizatorem wyjątkowego wydarzenia skupiającego się na kulturze anglojęzycznej. To cykl eventów kulturalno-językowych. Chcemy przekazać naszym słuchaczom i wszystkim mieszkańcom Poznania pasję nie tylko do języka obcego, ale również do kultury krajów anglojęzycznych. Jednocześnie chcemy wszystkich zmotywować do podnoszenia kwalifikacji językowych i wyróżnienia się dzięki nim na rynku pracy.

Bez angielskiego ani rusz!

Wstęp na imprezy jest bezpłatny lub za symboliczną opłatą.

 

5. FESTIWAL KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ WHAT'S UP?

Od 21 lutego aż do 25 lutego weźmiemy w obroty Wasze umiejętności językowe. Zapraszamy na 5. Festiwal Kultury Anglojęzycznej What's up?

W programie liczne zajęcia językowe: "Bright future is comming - jak nie zgubić się w czasach przyszłych", "Jak (nie) uczyć się wymowy angielskiej z piosenek?", "Let's eat Grandma! Przecinki ratują życie! i wiele innych praktycznych warsztatów. Poza tym nieco podróży, czyli prezentacja Irlandzka historia i cywilizacja, Irlandia czyli Szmaragdowa Wyspa – co warto zobaczyć – prezentacja przedstawiciela Fundacji Kultury Irlandzkiej oraz Galopem do USA – spotkanie podróżnicze poprowadzone przez blogerkę Ewę Olbratowską. Odwiedzimy wirtualnie również Yellowstone National Park oraz Australię. Podczas tegorocznej edycji obejrzymy dwa kultowe filmy w Kinie Muza w Poznaniu: „Odkupienie” – „Mass” a festiwal zakończymy PREMIEROWYM filmem „Belfast”.
To co? Widzimy się na festiwalu?

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Festiwalu i, że uda się nam zapalić Was do nauki w 2 semestrze w Kontakcie – zapisy trwają.

Więcej o kursach języka angielskiego i innych języków w Poznaniu, i za granicą znajdziesz TUTAJ.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs