KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

Kurs języka angielskiego online

Efektywna nauka angielskiego online z lektorem w KONTAKT CJO

Chcesz nauczyć się języka angielskiego? A może posługujesz się już nim na pewnym poziomie, ale pragniesz rozwinąć umiejętności, które wpłyną na Twoją karierę zawodową? Postaw na naukę języka angielskiego online z lektorem w Centrum Języków Obcych KONTAKT i ucz się go pod okiem profesjonalnych lektorów bez konieczności wychodzenia z domu!

Wejdź na wyższy poziom j. angielskiego z KONTAKT CJO

Zastanawiałeś/eś się kiedyś, co możesz zyskać dzięki nauce języka angielskiego? Awans na lepsze stanowisko w pracy, możliwość komunikowania się z osobami innej narodowości, komfort podczas zagranicznych podróży czy możliwość rozwijania swoich pasji i umiejętności przy pomocy anglojęzycznych materiałów. To wszystko czeka na Ciebie po tym, gdy wprowadzisz swój język obcy na wyższy poziom. Z Centrum Języków Obcych KONTAKT stanie się to możliwe. Oferowane przez nas lekcje języka angielskiego online z lektorem mogą stać się bardzo mocnym fundamentem pod realizację Twoich marzeń.

U nas to zajęcia są ściśle dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania i masz pewność, że trafisz do grupy odpowiadającej Twoim umiejętnościom. Ponadto Kursanci sami wybierają liczbę tygodniowych zajęć (1-2x w tygodniu).  Wystarczą chęci i odrobina wolnego czasu, by uczyć się języka obcego pod okiem doświadczonego lektora korzystającego z nowoczesnych metod nauczania i wciągających materiałów dydaktycznych. Warto też dodać, że angielski, to nie jedyny język, który znajduje się w naszej ofercie. Sprawdź też:

Doświadczeni lektorzy online w KONTAKT

Co sprawia, że warto zdecydować się na zapisy na naukę j. angielskiego online z lektorem właśnie u nas? Nasi lektorzy to specjaliści, którzy posiadają nie tylko świetne umiejętności językowe, ale także tzw. know-how w kwestii odpowiedniego przekazywania wiedzy Słuchaczom. Warto też dodać, iż nie stoimy w miejscu i regularnie bierzemy udział w zagranicznych szkoleniach, które podnoszą nasze umiejętności dydaktyczne.

Ponadto w KONTAKT CJO dostępne są grupy dla Kursantów na różnych poziomach zaawansowania. Każda lekcja online języka angielskiego z lektorem będzie więc dostosowywana do Twojego stylu uczenia się, tempa oraz celów, dzięki czemu będziesz czuć postęp po każdym spotkaniu. Warto wspomnieć też o tym, że ten rodzaj zajęć jest idealny dla osób, które chcą rozwijać się językowo, ale niekoniecznie dysponują czasem, by stawiać się na stacjonarnych zajęciach. Lekcje j. angielskiego z lektorem online sprawiają, że możesz uczyć się w zasadzie wszędzie – we własnym domu, w hotelu czy podczas podróży. To olbrzymia oszczędność czasu i jego efektywne wykorzystanie. 

Nauka języka angielskiego online z lektorem w KONTAKT CJO to coś więcej niż tylko przyswajanie gramatyki i słownictwa. To nowoczesne metody nauki oparte na wciągających i skutecznych materiałach dydaktycznych i pracy z doświadczonymi lektorami oraz możliwością ćwiczenia swojego języka w praktyce z innymi osobami z grupy. Z nami poprawisz swój j. angielski zarówno w mowie, jak i piśmie, niezależnie od Twojego aktualnego poziomu i potrzeb. Chcesz rozwinąć swoje kompetencje językowe? A może Twoim celem jest nauka skomplikowanego języka technicznego? U nas każdy znajdzie odpowiedni kurs, a unikalna metoda nauczania sprawi, że lekcje będą dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Jakie korzyści przynosi nauka języka angielskiego online z lektorem w KONTAKT CJO?

Decydując się na naukę j. angielskiego online z lektorem w Szkole Języków Obcych KONTAKT, zyskujesz:

  1. Przyjazne dla użytkownika środowisko online, które gwarantuje łatwość dostępu do kursów i materiałów.
  2. Dostępność z każdego miejsca na świecie. Wystarczy sprawne połączenie internetowe.
  3. Kursy dopasowane do Twoich potrzeb – zajęcia w trybie 1 lub 2 spotkań w tygodniu, albo w formie intensywnych zajęć w sobotę. 
  4. Dostęp w pakiecie do indywidualnych konwersacji językowych z lektorami zagranicznymi.
  5. Możliwość nauki w swoim tempie bez presji i stresu.

W KONTAKT CJO metody nauczania, zaangażowanie lektorów i wsparcie administracyjne są gwarancją Twojego zadowolenia oraz postępów w nauce j. angielskiego. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci podnieść swój poziom języka obcego, dbając o Twój komfort i dopasowując się do Twoich potrzeb i możliwości. Dołącz do naszej społeczności i zacznij naukę języka angielskiego online z lektorem już dziś!

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs